16 Ağustos 2014

Caps Yapma’nın Kolay Yolu: Capst It

ile hasan

screen520x924

Ofiste hemen herkese Mac ve iPhone aldırma politikamız yavaş da olsa meyvelerini veriyor. İlk olarak Said Özcan ve Meryem Ekinci’nin hazırladığı Flather ve şimdi de Hüseyin Kabil’in hazırladığı Capst It AppStore’da yerini aldı.. Genç arkadaşları tebrik ederiz. Binbir bahanenin arkasına saklanıp “ama ağbiii” edebiyatı yapan diğer arkadaşlara da kapak olmasını temenni ediyoruz. Zaten kimseye işi gücü bırakıp uygulama yazın demiyoruz, boş vakitlerinizde bari mobil uygulamalar ile ilgilenin diyoruz.

Caps It’in kullanımı çok kolay. Fotoğraf seçip yahut yeni fotoğraf çekip caps metni ekliyorsunuz. Hazır bir kaç caps metni de mevcut. Hazırladığınız caps’leri kaydedebildiğiniz gibi Twitter ve Facebook’da paylaşabiliyorsunuz. İlk sürüm olduğundan çok fazla fonksiyon yok. İleriki sürümlerde olacağını belirtiyor Hüseyin Kabil.

Gençleri daha çok uygulama yazmaya ve boş zamanları değerlendirmeden çok gerçek anlamda profesyonel mobil uygulama sahasına çekmek ve ülkemizdeki mobil uygulamaları artırmak için desteklerinizi bekliyoruz. Uygulamaları indirin, kullanın, eleştirin ve gençleri heveslendirin lütfen..