BT Hayat

iPhone Kursu’ndan Mezun Olduk

Aralık ayında başladığımız iPhone kursumuz bugün sona erdi. Sevgili hocamız Kevser Temiz’e emeklerinden dolayı şahsen çok teşekkür ederim. iPhone gibi popüler bir alanda ilk eğitimi verip -üstelik oldukça ekonomik fiyatla- lider eğitim firmalarına fark atan Gelişim Platformu’na ayrıca teşekkür ederim.

Kursa katılmadan önce Objective  C konusunda internetten ve çeşitli kitaplardan derme çatma ingilizcemle edindiğim bilgilerin bu kursda aldığım eğitim yanında solda sıfır kaldığını farkettim. 60 saatte Objective C’ye tabi ki %100 hakim olmak imkansız, ama en temel konuların hepsini öğrendik. Artık kendimizi geliştirip eksiklerimizi tamamlamak bize kalmış.

Kursun ilk zamanlarında öğrendiğim herşeyi akşamında bloga yazmak, hem bilgilerimi tazeyken pekiştirmek hem de paylaşmak istemiştim ama işyerimdeki yoğunluk nedeniyle buna devam edemedim. İnşallah yoğunluk ortadan kalkarsa yine yazılara devam edeceğim.

Nasip..

2 thoughts on “iPhone Kursu’ndan Mezun Olduk

  1. iyi günler ben çok aramama ramen izin gibi bir kurs bulamadım sizin tavsiye edeceğiniz iphone ve veya android programlama kursu var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir